Житлові комплекси – переваги та недоліки

Покупка квартирыКвартири в житловому комплексі — чудова альтернатива стандартним одиночним будинкам. У Києві будується понад 300 ЖК, які покликані полегшити життя своїм мешканцям. Одним з них є Нивки-Парк – житловий комплекс в одному з найзручніших районів Києва. Поговоримо про основі переваги квартир у житлових комплексах.

Переваги життя в житловому комплексі

Квартири в житлових комплексах поступово витісняють вторинний ринок нерухомості. Більшість забудовників надають перевагу саме ЖК, щоб забезпечити житлом якомога більше людей. Крім того, є й інші переваги таких квартир:

  • Закрита територія характерна для більшості житлових комплексів. Увійти на територію можна лише маючи спеціальний ключ. Це робить ваше житло безпечним і значно зменшує ризики крадіжок.
  • Розвинена інфраструктура всередині комплексу – нерідко забудовник ще на етапі проектування планує будівництво торгового центру, салонів краси та фітнес-клубів. До того ж до складу найбільш розвинених ЖК входять приватні дитячі садки та школи.
  • Камери відеоспостереження, щоб зробити ваше проживання ще більш комфортним та безпечним.
  • Облаштування ландшафту – забудовники беруть на себе влаштування парків та скверів, а також ландшафтний дизайн прибудинкових територій.

Основні мінуси ЖК

Найбільшим недоліком квартир у житлових комплексах, про який говорять більшість покупців, – це ціна. Вона на 15-20% вища за ціни на житло на вторинному ринку. На рівень ціни впливають багато факторів. Найважливішими серед них є розташування будинку, а також його клас. Квартири в центрі Києва коштують дорожче, натомість ритм життя центральних районів підходить не кожному. Багато українців хочуть після робочого дня відпочити у спокійні атмосфері. Для таких існують спальні масиви.

Клас, до якого належить будинок також впливає на вартість житла. Квартири класу «економ» та «комфорт» обійдуться покупцеві дешевше. А от за «бізнес» та «еліт» доведеться доплатити. Найдешевший варіант – «економ-плюс» та «комфорт-стандарт». До цього класу належать як однокімнатні, так і дво- та трикімнатні квартири. Тож, обирати є з чого.

Який ЖК найкращий?

Враховуючи кількість уже готових ЖК та тих, які ще на етапі будівництва, ви маєте широкий вибір. Виберіть ті фактори, які матимуть вирішальне значення для вас у виборі житлового комплексу. Для одних – це локація, для інших – інфраструктура, третіх приваблюють додаткові послуги, що надає забудовник.

Строительный портал

Leave a reply

20 + 17 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: